Uitbreiding van ons team: vier nieuwe toppers

Vier nieuwe toppers bij Hoogendoorn ProjectbeplantingWij sluiten 2021 af met een knaller: vier nieuwe teamleden! De afgelopen paar weken hebben wij John, Ivar en Jaap aan ons onderhoudsteam mogen toevoegen en Sylvia aan ons kantoorteam.

Uitbreiding van het onderhoudsteam

We groeien hard, daardoor is ons team nu groter dan ooit. Dat geeft ons de ruimte om nog meer kantoren in Nederland te voorzien van een groene en gezonde werkomgeving. Jaap, Ivar en John zullen in het begin met een collega samenwerken om de kneepjes van het vak te leren. Vervolgens gaan ze zelfstandig te werk om planten door heel Nederland te onderhouden. 

Versterking op kantoor

Door de groei die we doormaken waren we ook op zoek naar versterking van ons kantoorteam. En dat is Sylvia geworden! Waar Sylvia zich mee bezighoudt? De financiële administratie en HR werkzaamheden.

Met deze uitbreiding van ons team kunnen wij onze klanten de kwaliteit blijven geven die ze van ons gewend zijn.