Uitbreiding van ons team: vier nieuwe toppers

uitbreiding van ons team
Ons familiebedrijf is altijd in ontwikkeling. Van het verhuizen naar een nieuw pand, de vergroening van onze werkwijze tot de uitbreiding van ons team. De afgelopen weken hebben wij weer vier nieuwe toppers verwelkomd. We stellen je graag voor aan Robin, Sarena en Kimberley. Deze gedreven vrouwen en heer zijn inmiddels al ondergedompeld in de wereld van interieurbeplanting. Met veel plezier gaan zij samen met ervaren medewerkers interieurbeplanting op pad om de kneepjes van het vak te leren. En met succes, de plantenkennis van deze drie is enorm toegenomen.

Versterking van het kantoorteam

Niet alleen ons onderhoudsteam, maar ook ons kantoorteam is uitgebreid. Ontmoet Esther, HR en sales medewerkster. Esther maakt het kantoorteam compleet. Dat Esther wel van aanpakken weet heeft ze de afgelopen weken al bewezen. Wij zijn blij dat ze onderdeel is van ons team!