Uitbreiding van ons team: Frank Bergshoeff

Nieuwe werknemer 2021

Aan het begin van dit jaar is Frank Bergshoeff bij ons begonnen. Hij ondersteunt ons operationele en logistieke proces door onder andere het coördineren van leveringen, het verwerken van de inkoop en het beheren van de voorraad. Frank heeft jarenlange ervaring met magazijnmanagement en heeft daar een opleiding voor gevolgd aan de LOI. We zijn dan ook erg enthousiast hem te kunnen toevoegen aan ons team!

Omdat wij het belangrijk vinden dat iedereen onze klanten en planten leert kennen draait hij de komende tijd ook mee met het onderhoudsteam. Daardoor kunnen naast onze leveranciers en nieuwe klanten ook onze huidige opdrachtgevers Frank tegenkomen.

Ben je benieuwd of werken bij Hoogendoorn Projectbeplanting ook iets voor jou is? Lees meer over onze organisatie.