Uitbreiding van ons team: 50 nieuwe groene vingers

Team hoogendoorn projectbeplanting

De afgelopen weken is ons team weer flink uitgebreid. Dat betekent dat wij maar liefst 50 nieuwe groene vingers aan ons team hebben toegevoegd. Wij stellen je graag voor aan onze nieuwe toppers: Mark, Coen, Tim, Linda en Giesbert.

Versterking van het onderhoudsteam

Linda, Mark en Giesbert hebben de afgelopen weken al heel wat planten voorzien van onderhoud. Waar ze het meeste energie van krijgen? Het diverse werk en het leuke contact met de klant.

Coen daarentegen is net begonnen. Door het warme welkom van het team kan hij niet wachten om aan de slag te gaan met zijn passie voor groen. En last but not least, Tim, hij versterkt ons team tijdens de zomermaanden. En dat is hard nodig, want de vraag naar een gezonde en groene werkomgeving blijft groeien. Wij zijn trots op deze uitbreiding!