Twee nieuwe dames op kantoor

Esther en Iris Hoogendoorn Projectbeplanting medewerkers Niet alleen ons onderhoudsteam, maar ook ons kantoorteam groeit. Afgelopen tijd hebben we twee nieuwe dames toegevoegd aan ons kantoorteam. We stellen je graag aan Iris en Esther voor. 

Iris is aangenomen als personal assistant van Jelle en Hidde ter ondersteuning. Geen dag is hetzelfde door haar gevarieerde werkzaamheden. Wij zijn blij met Iris in ons team en Iris zelf gelukkig ook. Naar eigen zeggen heeft ze het vanaf dag één erg naar haar zin.

Esther ontfermt zich over de backoffice en klantenservice. Als je ons belt, is de kans groot dat je haar aan de lijn krijgt. Met haar enthousiasme staat ze met veel plezier voor onze klanten klaar. 

Wij zijn heel blij met Iris en Esther als toevoeging aan ons team!